Komisyonlar

KOMİSYON ADI: Birim Kalite Komisyonu

Sıra No

Ad Soyadı

Komisyondaki Görevi

Birimi

1

Doç. Dr. Rıdvan POLAT

Başkan (Müdür)

Genç MYO

2

Öğr. Gör. Mehmet KANAT

Üye (Müdür Yrd.)

Genç MYO

3

Öğr. Gör. Doygun DEMİROL

Üye (Böl. Bşk.)

Genç MYO

4

Dr. Öğr. Üyesi Nesip DEMİRBİLEK

Üye (Böl. Bşk.)

Genç MYO

5

Dr. Öğr. Üyesi Ece ALTUNBAŞ ŞAHİN

Üye (Böl. Bşk.)

Genç MYO

6

Öğr. Gör. Harun BİÇER

Üye (Böl. Bşk.)

Genç MYO

7

Doç. Dr. Erdal ÇAÇAN

Üye (Böl. Bşk.)

Genç MYO

8

Dr. Öğr. Üyesi Sadettin ÇELİK

Üye (Böl. Bşk.)

Genç MYO

9

Musa ARABOĞA

Üye (MYO Sekreteri)

Genç MYO

10

Abdullah ÇAKAR

Üye (MYO Öğrenci Temsilcisi)

Genç MYO

 

 

 

 

 

KOMİSYON ADI: Program Kalite Alt Komisyonu (Bilgi Güvenliği Teknolojisi Programı)

Sıra No

Ad Soyadı

Komisyondaki Görevi

Birimi

1

Öğr. Gör. Murat AYDOĞAN

Başkan (Prg. Bşk.)

Genç MYO

2

Öğr. Gör. Abdullah ŞENER

Program Kalite Güvencesi Temsilcisi

Genç MYO

3

Öğr. Gör. Doygun DEMİROL

Öğretim Elemanı

Genç MYO

4

Muhammed SAÇI

Program Öğrenci Temsilcisi

Genç MYO

 

 

 

 

 

KOMİSYON ADI: Program Kalite Alt Komisyonu (Sağlık Bilgi Sistemleri Teknikerliği Programı)

Sıra No

Ad Soyadı

Komisyondaki Görevi

Birimi

1

Öğr. Gör. Doygun DEMİROL

Başkan (Prg. Bşk.)

Genç MYO

2

Öğr. Gör. Murat AYDOĞAN

Program Kalite Güvencesi Temsilcisi

Genç MYO

3

Öğr. Gör. Abdullah ŞENER

Öğretim Elemanı

Genç MYO

4

Muhammed RÜZGAR

Program Öğrenci Temsilcisi

Genç MYO

 

 

 

 

 

KOMİSYON ADI: Program Kalite Alt Komisyonu (Çocuk Gelişimi Programı)

Sıra No

Ad Soyadı

Komisyondaki Görevi

Birimi

1

Dr. Öğr. Üyesi Nesip DEMİRBİLEK

Başkan (Prg. Bşk.)

Genç MYO

2

Öğr. Gör. Besime BİLMEZ

Program Kalite Güvencesi Temsilcisi

Genç MYO

3

Öğr. Gör. Yurdagül DEMİRBİLEK

Öğretim Elemanı

Genç MYO

4

Elif AK

Program Öğrenci Temsilcisi

Genç MYO

 

 

 

 

 

KOMİSYON ADI: Program Kalite Alt Komisyonu (Elektrik Programı)

Sıra No

Ad Soyadı

Komisyondaki Görevi

Birimi

1

 

Başkan (Prg. Bşk.)

Genç MYO

2

Öğr. Gör. Harun BİÇER

Program Kalite Güvencesi Temsilcisi

Genç MYO

3

 

Öğretim Elemanı

Genç MYO

4

Abdullah ÇAKAR

Program Öğrenci Temsilcisi

Genç MYO

 

 

 

 

 

KOMİSYON ADI: Program Kalite Alt Komisyonu (Sivil Savunma ve İtfaiyecilik Programı)

Sıra No

Ad Soyadı

Komisyondaki Görevi

Birimi

1

Dr. Öğr. Üyesi Ece ALTUNBAŞ ŞAHİN

Başkan (Prg. Bşk.)

Genç MYO

2

Öğr. Gör. Mehmet KANAT

Program Kalite Güvencesi Temsilcisi

Genç MYO

3

 

Öğretim Elemanı

Genç MYO

4

Fatmanur TUNA

Program Öğrenci Temsilcisi

Genç MYO

 

 

 

 

 

KOMİSYON ADI: Program Kalite Alt Komisyonu (Ormancılık ve Orman Ürünleri Programı)

Sıra No

Ad Soyadı

Komisyondaki Görevi

Birimi

1

Dr. Öğr. Üyesi Sadettin ÇELİK

Başkan (Prg. Bşk.)

Genç MYO

2

Öğr. Gör. Didem VEREP

Program Kalite Güvencesi Temsilcisi

Genç MYO

3

Öğr. Gör. Halime ACAR

Öğretim Elemanı

Genç MYO

4

İbrahim BEYDEMİR

Program Öğrenci Temsilcisi

Genç MYO