MYO Program Kalite Alt Komisyonları

KOMİSYON ADI: Program Kalite Alt Komisyonu (Bilişim Güvenliği Teknolojisi Programı)

Sıra No

Ad Soyadı

Komisyondaki Görevi

Birimi

1

Doç. Dr. Serdal POÇAN

Başkan (Prg. Bşk.)

Genç MYO

2

Öğr. Gör. Mehmet VURAL

Program Kalite Güvencesi Temsilcisi

Genç MYO

3

Öğr. Gör. Doygun DEMİROL

Öğretim Elemanı

Genç MYO

4

Ali UZUN

Program Öğrenci Temsilcisi

Genç MYO

 

 

 

 

 

KOMİSYON ADI: Program Kalite Alt Komisyonu (Sağlık Bilgi Sistemleri Teknikerliği Programı)

Sıra No

Ad Soyadı

Komisyondaki Görevi

Birimi

1

Öğr. Gör. Doygun DEMİROL

Başkan (Prg. Bşk.)

Genç MYO

2

Öğr. Gör. Erdem GÖNÜLTAŞ

Program Kalite Güvencesi Temsilcisi

Genç MYO

3

Öğr. Gör. Mehmet VURAL

Öğretim Elemanı

Genç MYO

4

Umut Can ORAL

Program Öğrenci Temsilcisi

Genç MYO

 

 

 

 

 

KOMİSYON ADI: Program Kalite Alt Komisyonu (Çocuk Gelişimi Programı)

Sıra No

Ad Soyadı

Komisyondaki Görevi

Birimi

1

Dr. Öğr. Üyesi Nesip DEMİRBİLEK

Başkan (Prg. Bşk.)

Genç MYO

2

Öğr. Gör. Dr. Besime BİLMEZ

Program Kalite Güvencesi Temsilcisi

Genç MYO

3

Öğr. Gör. Yurdagül DEMİRBİLEK

Öğretim Elemanı

Genç MYO

4

Zelal Ayfer KAPLAN

Program Öğrenci Temsilcisi

Genç MYO

 

 

 

 

 

KOMİSYON ADI: Program Kalite Alt Komisyonu (Elektrik Programı)

Sıra No

Ad Soyadı

Komisyondaki Görevi

Birimi

1

Öğr. Gör. Dr. Harun BİÇER

Başkan (Prg. Bşk.)

Genç MYO

2

Öğr. Gör. Ayşe ACAR

Program Kalite Güvencesi Temsilcisi

Genç MYO

3

Öğr. Gör. Dr. Erhan TAŞ

Öğretim Elemanı

Genç MYO

4

Hülya BAYKIRAN TUTKAL

Program Öğrenci Temsilcisi

Genç MYO

 

 

 

 

 

KOMİSYON ADI: Program Kalite Alt Komisyonu (Sivil Savunma ve İtfaiyecilik Programı)

Sıra No

Ad Soyadı

Komisyondaki Görevi

Birimi

1

Dr. Öğr. Üyesi Ece ALTUNBAŞ ŞAHİN

Başkan (Prg. Bşk.)

Genç MYO

2

Öğr. Gör. Mehmet KANAT

Program Kalite Güvencesi Temsilcisi

Genç MYO

3

Öğr. Gör. Sıddık YILDIZ

Öğretim Elemanı

Genç MYO

4

Piroz TORLAK

Program Öğrenci Temsilcisi

Genç MYO

 

 

 

 

 

KOMİSYON ADI: Program Kalite Alt Komisyonu (Ormancılık ve Orman Ürünleri Programı)

Sıra No

Ad Soyadı

Komisyondaki Görevi

Birimi

1

Dr. Öğr. Üyesi Sadettin ÇELİK

Başkan (Prg. Bşk.)

Genç MYO

2

Öğr. Gör. Dr. Didem VEREP

Program Kalite Güvencesi Temsilcisi

Genç MYO

3

Öğr. Gör. Halime ACAR

Öğretim Elemanı

Genç MYO

4

Merve FINDIK

Program Öğrenci Temsilcisi

Genç MYO